Botë SQBotë.Portal SQ

Pas grusht shtetit në Guinea liderët e Afrikës perëndimore vendosën sanksione kundër huntës

Blloku rajonal kryesor perëndimor afrikan dje vendosi sanksione kundër huntës në Guinea dhe kërkoi në afat prej gjashtë muajve  sërish vendosje të pushtetit legal.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle