0_Web_Ballina – Sllajder SQE përzgjedhur SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Pas gjashtë muajsh luftë, çfarë e pret Ukrainën?

Gjashtë muaj pasi forcat ruse filluan pushtimin e Ukrainës me shpresën për një “blitzkrieg”, konflikti është përshkallëzuar në një luftë të pamëshirshme me sulme ajrore të përditshme dhe luftime të pafundme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle