0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQ

Pas dy tërmeteve të mbrëmshme, regjistrohet edhe një tërmet në rajonin e Ohrit dhe Strugës

 Edhe një tërmet është regjistruar  herët në mëngjes në orën 3 e 22 minuta me epiqendër Peshtan-Ohër-Strugë, 100 kilometra nga Shkupi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle