Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Pas dorëheqjes së Bashës, Berisha u bën thirrje demokratëve të punojnë së bashku për një parti më të bashkuar, më të fuqishme dhe më të hapur

Bashkimi i demokratëve mbi bazën e kontributeve të tyre është përparësia e Partisë Demokratike, theksoi në reagimin e parë ish lideri, Sali Berisha, pas vendimit të Lulzim Bashës  të japë dorëheqje nga funksioni i kryetarit të PD-së.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle