0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Partitë politike paralajmërojnë fushatë pozitive për zgjedhjet lokale

Fushata zgjedhore për zgjedhjet lokale më 17 tetor fillon më 27 shtator, por partitë politike tashmë filluan  me akuza të ndërsjella dhe thirrje për fushatë pozitive. Deri më 9 shtator vazhdon afati për kontroll të listës zgjedhore, në zyrat e KSHZ-së dhe në mënyrë elektronike, përmes ueb faqes së Komisionit. Pritet gjatë fundjavës të arrijnë edhe 200 terminalet e para për leximin e shenjave të gishtave të votuesve, që për herë të parë duhet të zbatohen në këto zgjedhje.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle