Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Partitë e majta italiane kërkojnë ndërrimin e zëvendësministrit të Ekonomisë dhe Financave

Partitë parlamentare në qendrën e majtë të Italisë kërkojnë zëvendësministri i Ekonomisë dhe Financave, Klaudio Durigon, të japë dorëheqje.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle