Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Partia komuniste në Kinë në tetor do të futë ndryshime në Kushtetutë

Partia komuniste në pushtet në Kinë muajin tjetër do të bëjë ndryshime në Kushtetutë gjatë rikonstruimit të kryesisë, që mbahet në pesë vite. Hapi, sipas disa analistëve, mund ta konsolidojë autoritetin dhe pushtetin e presidentit Si Xninping në kuadër të partisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle