Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Partia “Ekziston një popull i tillë” i fillon negociatat për Qeverinë e re bullgare

Partia më e madhe politike në Parlamentin e sapozgjedhur bullgar, “Ekziston një popull i tillë”, i fillon negociatat dhe konsultimet për formimin e Qeverisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle