Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Parlamenti turk e filloi debatin për ligjin kontestues për mediumet

Deputetët turq sot e filluan debatin për ligjin kontestues medial, të propozuar nga ana e Partisë së drejtësisë dhe zhvillimit të presidentit Rexhep Taip Erdogan dhe aleatët e saj nacionalistë. për të, opozita dhe grupe për të drejtat mediale pohojnë se do ta intensifikojnë shkatërrimin shumëvjeçar të raportimit kritik.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle