0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Parlamenti shqiptar e votoi qeverinë “Rama 3”

Parlamenti shqiptar, sot në mëngjes rreth orës shtatë e votoi qeverinë e re të kryeministrit Edi Rama, që pasoi pas mbledhjes së gjatë maratonike, në atmosferë tensionuese dhe përplot me akuza nga opozita.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle