Ballkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Parlamenti rumun e përkrah hyrjen e Finlandës dhe Suedisë në NATO

Parlamenti rumun e përkrah anëtarësimin e Finlandës dhe Suedisë në NATO, deklaroi sot kryetari i Dhomës përfaqësuese, Marçel Çolaku pas takimit me deputetët të dy vendeve në Bukuresht.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle