Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Parlamenti pakistanez e miratoi kastrimin kimik në ligjin e ri kundër përdhunimit

Parlamenti pakistanez e miratoi ligjin e ri kundër përdhunimit që gjykatave u lejon të urdhërojnë kastrimin kimik për disa kriminelë dhe parasheh formimin e tribunaleve speciale për gjykime urgjente, njofton DPA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle