Botë SQBotë.Portal SQ

Parlamenti i Libanit i votoi besim qeverisë së kryeministrit Mikati

Qeveria e re e Libanit e mori besimin e Parlamentit në seancën që u shty pothuajse një orë për shkak të ndërprerjes së energjisë elektrike dhe gjeneratorit të parregulluar.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle