Ballkan SQBallkan.portal SQ

Parlamenti bullgar debaton për datën e zgjedhjeve presidenciale dhe a do të jenë “2 në 1” me zgjedhjet parlamentare

– Forcat politike në Parlamentin bullgar diskutuan sa i përket datës se kur do të mbahen zgjedhjet presidenciale dhe nëse do të jenë “2 në 1” me parlamentaret.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle