0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQShoqëri SQ

Parkimi zonë në rajonin e Tetovës prej sot me itinerar të verës

Orari i punës gjatë kohës së verës dhe mospagesa e parkimit zonë fillon prej sot në Tetovë dhe do të zgjasë deri më 30 shtator, informojnë nga ndërmarrja publike komunale për parkim të qytetit. Orari i punës gjatë verës në zonat A, B, dhe C është nga ora 07:00 deri në ora 23:00, ndërsa të shtunën nga ora 07:00 deri në ora 14:00. Të dielën dhe për festat shtetërore parkimi në zonë është falas.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle