Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Parisi dëshiron marrëveshje për çështjet e migrantëve mes BE-së dhe Britanisë së Madhe

Ministri francez i Punëve të Brendshme, Zherald Darmanen bëri thirrje për negociatat për marrëveshje lidhur me çështjet e migrantëve mes Bashkimit Evropian dhe Britanisë së Madhe.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle