Familja SQMagazinë SQ

Paris Hilltoni kërkoi që dhuratat e dasmës të mos jenë nën 50.000 euro

- Trashëgimtarja e pasur Paris Hillton së shpejti do të martohet për sipërmarrësin Karter Reum dhe me këtë rast bëri një listë të dhuratave të cilat duhet t'i marrë nga mysafirët e saj, nga një shitore luksoze, sipas zgjedhjes së saj.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle