0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQTemë SQ

Parashtresa bizare në AUV – një pensioniste onlajn ka blerë makinë qëdisjeje por i kanë ardhur dy maska pëlhure

Kundërmon në hyrjen e ndërtesës nga mishi i pjekur dhe patatet e fërguara, skifteri i fqinjit po mi vret pëllumbat, të vini ta hiqni gredhin nga druri në Parkun e Qytetit pasi kemi frikë dhe nuk mund të pushojmë, qentë endacakë lehin me zë të lartë, na shqetësojnë, nuk mund të flemë...

Butoni Kthehu në krye
Mbylle