Parashkimi i motit SQ

Parashkimi i motit

– Mot me diell dhe i nxehtë mbi mesataren me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi perëndimor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 14 deri 24, ndërsa ajo maksimale do të lëvizë prej 35 deri 43 gradë. Indeksi UV=9.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle