Infopako SQ

Parashikimi motit

Moti do të jetë me diell me vranësira të lehta deri mesatare, ndërsa në pjesët ekstreme verilindore me vranësira me borë të lehtë. Pasdite kryesisht me diell. Do të fryjë erë e fortë nga drejtimi verior , sidomos në gjatë Vardarit dhe në pjesët lindore. Temperaturat minimale do të lëvizin në interval prej -4 deri në 3, ndërsa maksimalja do të arrijë nga 1 deri në 9 gradë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle