Infopako SQ

Parashikimi motit

Moti në mëngjes do të jetë i kthjellët dhe ftohtë, ndërsa gjatë ditës me diell me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle