Infopako SQ

Parashikimi motit

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme me reshje të kohëpaskohshme shiu, veçanërisht paradite në pjesët perëndimore, ku lokalisht do të ketë reshje shiu mbi 20 litra për metër katror. Në zonat malore reshjet do të jenë të dëborës dhe do të krijohet mbulesë bore. Do të fryjë erë mesatare deri e fortë nga drejtimi jugor deri në juglindor. Temperaturat maksimale do të lëvizin nga 7 deri në 11 gradë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle