Parashkimi i motit SQ

Parashikimi motit

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe i paqëndrueshëm me reshje shiu lokale të rrëmbyeshme, bubullima dhe erë të fortë jugore. Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej 10 deri në 17, ndërsa maksimalja do të arrijë nga 19 deri në 25 gradë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle