Infopako SQ

Parashikimi motit

Moti sot do të jetë me diell dhe shumë ngrohtë, me vranësira të vogla deri mesatare lokale dhe me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Nga fundi i ditës do të ketë vranësira të shtuara, lokale me reshje të rrëmbyeshme, bubullima dhe erë të fortë dhe do të ketë kushte për stuhi të izoluar afatshkurtër.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle