Infopako SQ

Parashikimi motit

Moti sot do të jetë me diell dhe shumë ngrohtë me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Pasdite do të ketë kushte për paraqitje të rrallë të reshjeve të rrëmbyeshme dhe bubullima.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle