Infopako SQ

Parashikimi motit

Moti sot do të jetë me diell dhe ngrohtë me vranësira të lehta deri mesatare. Rreth mesditës dhe pasdites, sidomos në pjesët perëndimore do të jetë e paqëndrueshme me reshje të rrëmbyeshme shiu, bubullima dhe erë të fortë. Lokalisht proceset do të jenë në formë stuhie me reshje të dendura të rrëmbyeshme, shkarkime të forta elektrike, erëra të forta dhe kushte për breshër.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle