Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

- Moti paradite do të jetë me vranësira mesatare, nëpër disa lugina me paraqitje të mjegullës. Pasdite vranësia do të ulet dhe do të mbizotërojë mot mesatarisht i vranët. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi juglindor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle