Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Mot i vranët dhe me erë do të mbajë sot në vend. Në orët e hershme të mëngjesit do të ketë mjegull nëpër lugina, ndërsa gjatë ditës në pjesët perëndimore dhe jugperëndimore do të ketë rritje të vranësirave. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi juglindor.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle