Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Moti në vend do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare dhe me mjegull të mëngjesit nëpër fushëgropat e veçanta. Do të fryejë erë e dobët nga drejtimi juglindor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle