Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

- Moti do të jetë me diell dhe relativisht i ngrohtë me vranësira të vogla deri mesatare lokale. Paradite përgjatë Vardarit do të ketë vranësira të ulëta, e cila pasdite do të ulet. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit erë përkohësisht e përforcuar nga drejtimi juglindor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 4 deri 12, ndërsa ajo maksimale do të lëvizë prej 17 deri 23 gradë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle