Infopako SQ

Parashikimi i motit

Moti pasdite përgjatë lumit Vardar do të jetë me mjegulla dhe vranësira. Në pjesën tjetër të vendit, moti do të jetë me diell me vranësira lokale. Do të fryjë erë mesatare, veçanërisht erë e përforcuar përgjatë lumit Vardar nga drejtimi juglindor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 3 gradë në 9 gradë Celsius, ndërsa temperatura maksimale do të arrijë nga 18 gradë në 23 gradë Celsius.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle