Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Mëngjes i ftohtë me mjegull ose vranësira të ulëta në disa lugina dhe përgjatë lumenjve dhe kryesisht me diell dhe me erë të lehtë nga jugu gjatë ditës, parashikon Drejtoria për Punë Hisrometeorologjike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle