Infopako SQ

Parashikimi i motit

Moti do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, pasdite do të rriten vranësirat në pjesët perëndimore, do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 2 gradë deri më 9 gradë Celsius, ndërsa temperatura maksimale do të arrij 14 gradë deri në 21 gradë Celsius.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle