Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Moti ne vend do të jetë me vranësira dhe i ftohtë me reshje te kohëpaskohshme te shiut, të cilat më të rrëmbyeshme do të jenë në pjesët jugliundore, ndërsa në pjesët e tjera do të jenë me intensitet të dobët. Për shkak të ngrohjes në lartësi, npë male reshjet sërish do të kalojnë në shi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle