Infopako SQ

Parashikimi i motit

Moti në vend do të jetë me vranësira dhe ftohtë me reshje shiu, të cilat në vende do të jenë më të rënda (mbi 20 l / m2) të ndjekura me erë të fortë veriore. Në malet në veriperëndim, reshjet do të jenë nga bora dhe do të formohet një mbulesë dëbore prej 10 deri në 15 cm. Reshje dëbore do të ketë edhe në disa vende më të larta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle