Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme, paradite me reshje lokale të shiut. Pasdite  reshjet do të ndalen  dhe do të ketë më shumë periudha të diellit. Do të fryejë erë mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit erë e përforcuar e përkohshme nga drejtimi veriperëndimor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle