Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira dhe më i ftohtë me reshje të shiut me intensitet të ndryshueshëm. Do të fryejë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 6 deri në 11 gradë Celsius, ndërsa ajo maksimale do të arrijë prej 9 deri në 13 gradë Celsius.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle