Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare lokale. Do të fryejë erë e dobët deri në mesatare kryesisht nga drejtimi perëndimor. Gjatë natës  së martë, kryesisht në pjesët malore do të ketë kushte për shi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle