Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Moti do të jetë i ftohtë, gjatë ditës me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 2 deri 11 gradë, ndërsa ajo maksimale do të mbërrijë prej 25 deri 32 gradë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle