Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

- Moti në mëngjes i ftohtë, gjatë ditës kryesisht me diell dhe më i ngrohtë. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 0 deri 8, ndërsa ajo maksimale do të lëviz prej 22 deri 28 gradë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle