Infopako SQ

Parashikimi i motit

Moti në mëngjes veçanërisht në jug dhe veri do të jetë me vranësira. Në orët e pasdites do të jetë me diell. Gjatë ditë do të fryjë erë mesatare përgjatë lumit të Vardarit me frymë të përforcuar nga drejtimi verior, informojnë nga DPHM.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle