Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

– Moti sot në vendin tonë do të jetë me vranësira dhe pak më i ngrohtë, paralajmëroi Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike (DPHM).

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle