Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Moti në vend do të jetë me diell dhe ngrohtë mbi mesataren me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare, ndërsa në pjesët perëndimore  erë e përforcuar nga drejtimi perëndimor (vende-vende me shpejtësi mbi 70 km/orë). Gjatë natës në pjesët veriperëndimore do të ketë kushte për shi të rrëmbyeshëm lokal.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle