Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryejë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 6 deri në 15 gradë Celsius, ndërsa ajo maksimale do të arrijë prej 28 deri në 36 gradë Celsius.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle