Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Moti në vend do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla lokale. Do të fryejë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle