Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryejë erë e dobët deri në mesatare, ndërsa në pjesën veriore  të Vardarit edhe erë e përforcuar nga drejtimi verior. Në pjesët malore  është e mundur paraqitje e rrallë e shiut të shkurtër.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle