Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë me vranësira dhe me erë të lehtë deri në mesatare nga drejtimi jugor. Pasdite vranësira do të zvogëlohet. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 3 deri në 9 gradë Celsius, ndërsa ajo maksimale do të arrijë nga 8 deri në 13 gradë Celsius.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle