Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë me diell dhe i nxehtë me vranësira lokale të lehta deri mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare, kryesisht veriore. Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej 10 deri në 19, ndërsa maksimale do të arrijë nga 30 deri në 37 gradë. UV Indeksi do të jetë 8.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle