Infopako SQ

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla deri në mesatare lokale. Do të fryjë erë mesatare, ndërsa në përgjatë lumit Vardar do të fryjë erë e fortë nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej 1 deri në 10 gradë Celsius, ndërsa temperatura maksimale prej 17 deri në 23 gradë Celsius.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle