Parashkimi i motit SQ

Parashikimi i motit

Moti do të jetë me diell dhe më i freskët me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë e dobët mesatare përgjatë Luginës së Vardarit kohë pas kohe erë e fortë nga drejtimi verior.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle